logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

C-330 z dużą kabiną – montaż Tura dwusekcyjnego, przesunięte mocowanie a stabilność

mikdar 22 Paź 2011 17:30 4890 3
REKLAMA
  • #1 10054066
    mikdar
    Poziom 11  
    Posty: 12
    Pomógł: 2
    Ocena: 10
    Witam. Chciałbym założyć Tura dwusekcyjnego do mojej 30-tki.Mam dużą kabinę sięgającą klapki na masce więc standartowe mocowanie nie wchodzi w rachubę. Są firmy które oferują mocowania przesunięte do przodu,lecz mam wątpliwości czy takie rozwiązanie nie obciąży nadmiernie sworznia przedniej osi oraz czy traktor podczas pracy będzie stabilny.Może któryś z kolegów ma zamontowanego tak tura lub widział u kogoś jak pracuje się takim turem.Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.Dodam że mam zamontowane wspomaganie na orbitrolu.
  • REKLAMA
  • #2 10054396
    9misiek3
    Poziom 11  
    Posty: 40
    Pomógł: 1
    Ocena: 33
    Daj spokój, ten ciągnik nie nadaje się do tura.
  • REKLAMA
  • #3 10054635
    kidu22
    Poziom 35  
    Posty: 3214
    Pomógł: 150
    Ocena: 740
    O obciązeniu przedniej osi decyduje długość tura.
    Pewnie jak go nie skrócą a wysuną do przodu to trochę niefajnie będzie, nawet te 20cm.
  • #4 10108941
    mikdar
    Poziom 11  
    Posty: 12
    Pomógł: 2
    Ocena: 10
    Sądziłem że temat ten wzbudzi większe zainteresowanie kolegów.Wątek zamykam.
REKLAMA