Witam. Chciałbym założyć Tura dwusekcyjnego do mojej 30-tki.Mam dużą kabinę sięgającą klapki na masce więc standartowe mocowanie nie wchodzi w rachubę. Są firmy które oferują mocowania przesunięte do przodu,lecz mam wątpliwości czy takie rozwiązanie nie obciąży nadmiernie sworznia przedniej osi oraz czy traktor podczas pracy będzie stabilny.Może któryś z kolegów ma zamontowanego tak tura lub widział u kogoś jak pracuje się takim turem.Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.Dodam że mam zamontowane wspomaganie na orbitrolu.