Mam zamiar kupić od znajomego drukreczke S400 uniego wszystko ładnie chodziło a umnie zainstalowałem sterowniki wszystko ładnie ale jak daje drukuj z notatnika lub inego programu pokazuje się tabliczka
Już instalowałem nowsze i czongle to samo ale window ją widzi
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie pisz tytułów dużymi literami - REGULAMIN.[h]
Cytat:Uruchomienie Monitora w tyle Bj nie powiodło się.
Zainstaluj ponownie sterowniki drukarki
Już instalowałem nowsze i czongle to samo ale window ją widzi
POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie pisz tytułów dużymi literami - REGULAMIN.[h]