Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

montaż sterownika centralnego zamka astra f

25 Oct 2011 19:31 3283 2
  • Level 2  
    Witam, chciałem sobie udogodnić życie i postanowiłem zamontować sterowanie centralnego zamka z pilota (magicar 820). Kabelki z modułu podłączyłem następująco

czarna kostka - białe kabelki do kierunków (czarny z białym paskiem i czarny z zielonym), czerwony do zasilania +12V (czerwony), czarny do masy (gruby brązowy)
    biała kostka - niebieski do otwierania zamka (brązowy z białym paskiem), zielony do zamykania zamka (brązowy z czerwonym paskiem), różowy i pomarańczowy do +12V (czerwony), czarny z białym zostawiłem wolne

Po podłączeniu wszystkiego moduł reaguje na pilota (kierunki się świecą, słychać tykanie w module) lecz nic się nie dzieje z zamkiem... Czy wie ktoś w czym jest problem?
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki

• Moderator of Vehicle Security
    Nie każdy brązowo/biały i brązowo/czerwony w samochodzie, to sterowanie zamkiem.
    Sprawdź, czy wysterowanie masą tych przewodów steruje centralnym zamkiem.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=7926606#7926606

Moim zdaniem nie skonfigurowałeś przekaźników w Magicarze do sterowania impulsami masy.
  • Level 2  
    Problem rozwiązany. Trzeba było pomarańczowy i różowy zamiast do +12v podpiąć do masy.