Witam, może ktoś spotkał się z podobnym problemem i wie jak mi pomóc
Problem polega na tym że sterownik zamka centralnego Magicar 820 jakby tracił program a objawy są następujące:
otwieranie i zamykanie drzwi powinno odbywać się na osobnych przyciskach (pilot mam z czterema przyciskami) i czasami sterownik tak działa. Niestety co pewien czas traci swój program i zamykanie oraz otwieranie drzwi jest możliwe tylko i wyłącznie na przycisku przeznaczonym do zamykania. Gdy chcę otworzyć drzwi prawidłowym przyciskiem słychać tylko jak przekaźnik tyka, światła awaryjne migają 2 razy ale nic poza tym się nie dzieje. Otwieranie jest możliwe tylko na przycisku przeznaczonym do zamykania. Stan ten trwa dość długo a co pewien czas sterownik znów zmienia swój program na prawidłowy i przez pewien (niestety niedługi) czas działa poprawnie, czyli zamyka na jednym przycisku i otwiera na drugim.
Programowałem sterownik kilkakrotnie zgodnie z instrukcją, ale niestety, bez zmian.
Dziękuję za każdą pomoc
pozdrawuam
Problem polega na tym że sterownik zamka centralnego Magicar 820 jakby tracił program a objawy są następujące:
otwieranie i zamykanie drzwi powinno odbywać się na osobnych przyciskach (pilot mam z czterema przyciskami) i czasami sterownik tak działa. Niestety co pewien czas traci swój program i zamykanie oraz otwieranie drzwi jest możliwe tylko i wyłącznie na przycisku przeznaczonym do zamykania. Gdy chcę otworzyć drzwi prawidłowym przyciskiem słychać tylko jak przekaźnik tyka, światła awaryjne migają 2 razy ale nic poza tym się nie dzieje. Otwieranie jest możliwe tylko na przycisku przeznaczonym do zamykania. Stan ten trwa dość długo a co pewien czas sterownik znów zmienia swój program na prawidłowy i przez pewien (niestety niedługi) czas działa poprawnie, czyli zamyka na jednym przycisku i otwiera na drugim.
Programowałem sterownik kilkakrotnie zgodnie z instrukcją, ale niestety, bez zmian.
Dziękuję za każdą pomoc
pozdrawuam