Witam
Tak to wygląda:
Nie grzeje, przepalony bezpiecznik wn.
Rezystancja magnetronu: 0,1 Ohm
Rezystancja mierzona na zaciskach kondensatora: 0,9 Ohm
Pojemność: 0 uF (mierzyłem multimetrem, normalnie na innych kondensatorach np. rozruchowych od silników pokazuje poprawnie)
Czy elementy T4518H i 2X062H to są diody?
Czy przepalenie bezpiecznika spowodował uszkodzony kondensator?
--------
Proszę o nie usuwanie tematu - wiem jak się obchodzić z wysokimi napięciami, kondensatorem wn i że bez osłon kuchenki się nie włącza.
Tak to wygląda:
Nie grzeje, przepalony bezpiecznik wn.
Rezystancja magnetronu: 0,1 Ohm
Rezystancja mierzona na zaciskach kondensatora: 0,9 Ohm
Pojemność: 0 uF (mierzyłem multimetrem, normalnie na innych kondensatorach np. rozruchowych od silników pokazuje poprawnie)
Czy elementy T4518H i 2X062H to są diody?
Czy przepalenie bezpiecznika spowodował uszkodzony kondensator?
--------
Proszę o nie usuwanie tematu - wiem jak się obchodzić z wysokimi napięciami, kondensatorem wn i że bez osłon kuchenki się nie włącza.