witam
w aparacie zostalo wklepane trzy razy podrzad bledny kod aparatu i sie zablokowal. po wylaczeniu wygaszacza jest wszystko ok tzn mozna dzwonic nic sie nie blokuje ale inni tez moga to robic. JAK lub czym mozna odblokowac kod aparatu??
z gory serdeczne dzieki za pomoc.
pozdrawiam waldek
w aparacie zostalo wklepane trzy razy podrzad bledny kod aparatu i sie zablokowal. po wylaczeniu wygaszacza jest wszystko ok tzn mozna dzwonic nic sie nie blokuje ale inni tez moga to robic. JAK lub czym mozna odblokowac kod aparatu??
z gory serdeczne dzieki za pomoc.
pozdrawiam waldek