logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens C45 – jak odblokować kod aparatu po trzykrotnym wpisaniu błędnego hasła?

Waldek_j 06 Gru 2004 23:19 1582 5
REKLAMA
  • #1 1042080
    Waldek_j
    Poziom 15  
    Posty: 216
    Pomógł: 11
    Ocena: 12
    witam

    w aparacie zostalo wklepane trzy razy podrzad bledny kod aparatu i sie zablokowal. po wylaczeniu wygaszacza jest wszystko ok tzn mozna dzwonic nic sie nie blokuje ale inni tez moga to robic. JAK lub czym mozna odblokowac kod aparatu??
    z gory serdeczne dzieki za pomoc.

    pozdrawiam waldek
  • REKLAMA
  • #2 1042130
    vymiathatch
    Poziom 31  
    Posty: 1830
    Pomógł: 142
    Ocena: 114
    zdejmujesz sima i schodzi kod aparatu
  • REKLAMA
  • #3 1042198
    Waldek_j
    Poziom 15  
    Posty: 216
    Pomógł: 11
    Ocena: 12
    witam
    dzieki za szybka odpowiedz, ale moze cos dokladniej jeszcze tego nie robilem a chcialbym sam sprobowac no i wiadomo cos zaoszczedzic.

    pozdrawiam waldek
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 1042308
    Waldek_j
    Poziom 15  
    Posty: 216
    Pomógł: 11
    Ocena: 12
    witam

    dzieki

    pozdrawiam
  • #6 1043771
    komalik
    Poziom 14  
    Posty: 101
    Pomógł: 5
    Ocena: 5
    Witam
    ja mam podobne pytanie. tzn wygaszacz w telefonie mozna zabezpieczyc kodem aparatu, ale jest pewien problem.
    jak mi ktos wpisze 3x zly kod to mi robi spory klopot blokujac telefon ! jest moze jakis patch albo cos co usuwa limit blednych wprowadzen kodu aparatu przy wylaczaniu wygaszacza???
    mysle, ze to by bylo najlepsze rozwiazanie...

    pozdrawiam
REKLAMA