Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Fibaro Fibaro
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra f 1.7 td isuzu podłączenie czujnika temperatury

Rendzik93 07 Lis 2011 14:11 6037 11
  • #1 07 Lis 2011 14:11
    Rendzik93
    Poziom 2  

Witam. Mam problem z podłączeniem czujnika temperatury w astrze f 1.7 td isuzu. Jak podłączyć te kabelki co dochodzą do tych czujników i który kabel do którego czujnika? Pozdrawiam

0 11
  • Fibaro
  • #2 09 Lis 2011 21:15
    Seweryn82
    Poziom 19  

o który czujnik Ci chodzi. Czy o pomiar temperatury zewnętrznej? Jeśli tak to jest na środku zderzaka przedniego. Formułuj na przyszłość pytania bardziej szczegółowo.

0
  • Fibaro
  • #3 18 Lis 2011 17:34
    Rendzik93
    Poziom 2  

chodzi mi o czujnik temperatury silnika i nie chodzi mi o to gdzie on się znajduje;) tylko o to które kabelki do którego czujnika.. zakupiłem niedawno asterke i właśnie te kabelki były urwane, nie pokazuje mi temperatury na liczniku;/ zauważyłem też że jeszcze jeden kabelek, który wychodzi z silnika jest nie podłączony nigdzie i mi się wydaje że ten jeden kabelek do jednego czujnika należy ponieważ jest ze wsuwką to akurat pasuje na tą główkę od czujnika, a te dwa kabelki co wychodzą razem z kostki do drugiego czujnika... czy to możliwe żeby tak było??

1
  • #4 18 Lis 2011 19:06
    wojtekryba
    Poziom 32  

A nie ma czegoś takiego jak schematy ?

1
  • #5 18 Lis 2011 20:34
    misiek14051990
    Poziom 15  

taaaa schematy..............trzeba najpierw potrafić je czytać i tu leży zapewne problem.

0
  • #6 21 Wrz 2014 18:31
    ptero28
    Poziom 8  

misiek14051990 napisał:
    taaaa schematy..............trzeba najpierw potrafić je czytać i tu leży zapewne problem.

Jak chcesz miec latwo i nie uzywac mózgu, to zmien forum i oddaj auto do mechanika.
    Problem zniknie a Ty nadal nie będziesz musial czytac schematow

0
  • #7 21 Wrz 2014 19:52
    żałosna udręka
    Poziom 31  

Dwa czujniki temperatury w obudowie termostatu. Obydwa jednoprzewodowe, różne wtyczki. Jeden od zegarów drugi od sterownika świec, przy czym ten na pewno już nie działa.

0
  • Fibaro
  • #8 21 Wrz 2014 19:56
    ptero28
    Poziom 8  

żałosna udręka napisał:
    Dwa czujniki temperatury w obudowie termostatu. Obydwa jednoprzewodowe, różne wtyczki. Jeden od zegarów drugi od sterownika świec, przy czym ten na pewno już nie działa.

W ibydowie termostatu jest tylko termostat mowimy o silniku isuzu. Czujnik temperatury silnika wiem gdzie jest. I nie jest to obudowa termostatu

0
  • #9 21 Wrz 2014 20:25
    żałosna udręka
    Poziom 31  

Czujnik z przewodem jest od sterownika świec i jest w obudowie termostatu tak jak napisałem wcześniej. Wrzuć jakieś zdjęcie.

3
  • #10 22 Wrz 2014 13:58
    ptero28
    Poziom 8  

żałosna udręka napisał:

W ibydowie termostatu jest tylko termostat mowimy o silniku isuzu. Czujnik temperatury silnika wiem gdzie jest. I nie jest to obudowa termostatu

1
  • #11 22 Wrz 2014 15:30
    kmitki
    Poziom 22  

W isuzu są 2 czujniki 1 jednopinowy na wsuwkę na licznik i 2 dwupinowy wychodzą z niego dwa kabelki zakończone okrągłą wtyczką do grzania świec. Są blisko siebie na głowicy pod rurami z turbo do intercolera.

1
  • #12 22 Wrz 2014 22:42
    żałosna udręka
    Poziom 31  

Opel Astra f 1.7 td isuzu podłączenie czujnika temperatury
    Drugi czujnik wykręcony.

2
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo