Witam, ostatnio coś nie dobrego dzieje się z moim pojazdem.
Po przekręceniu kluczyka coraz częściej nie mogę uruchomić pojazdu.
kręcę długo rozrusznikiem i nic, słychać tykanie któregoś z przekaźników za skrzynką bezpieczników. Przy próbie rozruchu miga lampka świec żarowych,
Vag odczytuje błędy
17672 - Pump-Jet Valve: Cylinder 2 (N241): Regulation Range Exceeded
P1264 - 35-10 - - - Intermittent
17675 - Pump-Jet Valve: Cylinder 3 (N242): Regulation Range Exceeded
P1267 - 35-10 - - - Intermittent
17669 - Pump-Jet Valve: Cylinder 1 (N240): Regulation Range Exceeded
P1261 - 35-10 - - - Intermittent
czy ktoś wie może czy w tym samochodzie jest jakiś przekaźnik sterujący pracą (zasilający) pomowtryskiwacze?
bo niepokoi mnie to tykanie przekaźnika przy rozruchu.
Po przekręceniu kluczyka coraz częściej nie mogę uruchomić pojazdu.
kręcę długo rozrusznikiem i nic, słychać tykanie któregoś z przekaźników za skrzynką bezpieczników. Przy próbie rozruchu miga lampka świec żarowych,
Vag odczytuje błędy
17672 - Pump-Jet Valve: Cylinder 2 (N241): Regulation Range Exceeded
P1264 - 35-10 - - - Intermittent
17675 - Pump-Jet Valve: Cylinder 3 (N242): Regulation Range Exceeded
P1267 - 35-10 - - - Intermittent
17669 - Pump-Jet Valve: Cylinder 1 (N240): Regulation Range Exceeded
P1261 - 35-10 - - - Intermittent
czy ktoś wie może czy w tym samochodzie jest jakiś przekaźnik sterujący pracą (zasilający) pomowtryskiwacze?
bo niepokoi mnie to tykanie przekaźnika przy rozruchu.