Mam escorta 1.6 6 miesięcy temu załozyłem instalacje gazową czy przy gazie powinien być specjalny olej i świce jak tak to jakie .
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamBłażej napisał:Co do świec, to podobno fordy jeżdża najlepiej z oryginalnymi świecami, czyli motocraftami.