Witam,
Mam problem z dostaniem się do "szablonów", które są zamieszczone w programie
do obsługi centrali (SzablonyPorty.mdb) Przy próbie otwarcia pliku pojawia się komunikat: "wprowadź hasło bazy danych".
Jak to rozwiązać?
Pozdrawiam.
Mam problem z dostaniem się do "szablonów", które są zamieszczone w programie
do obsługi centrali (SzablonyPorty.mdb) Przy próbie otwarcia pliku pojawia się komunikat: "wprowadź hasło bazy danych".
Jak to rozwiązać?
Pozdrawiam.