witam
potrzebuje pomocy w instalacji diody LED "atrapa alarmu" zależny mi żeby dioda sie włączała podczas wyłączonego silnika. Model samochody Audi A3 00' 1,9 TDI chciałbym umieści diodę obok przycisku ESP proszę o informacje jak to zrobic mile widziane jakies zdjecia albo schematy...
jestem całkiem zielony w temacie takze prosze o wyrozumiałość
pozdrawiam
Proszę poprawić pisownię postu.
Każde zdanie zaczynamy wielką literą, kończymy kropką.
Mod.[CameR]
potrzebuje pomocy w instalacji diody LED "atrapa alarmu" zależny mi żeby dioda sie włączała podczas wyłączonego silnika. Model samochody Audi A3 00' 1,9 TDI chciałbym umieści diodę obok przycisku ESP proszę o informacje jak to zrobic mile widziane jakies zdjecia albo schematy...
jestem całkiem zielony w temacie takze prosze o wyrozumiałość
pozdrawiam
Proszę poprawić pisownię postu.
Każde zdanie zaczynamy wielką literą, kończymy kropką.
Mod.[CameR]