Witajcie już kiedyś pisałem o tym ale zadam pytanie bo naszła mnie znów wena twórcza w tym temacie.
Proszę pomóżcie mi tanim kosztem chciałem to zrobić.
Mam radio samochodowe KENWOOD KDC5080 schemat tez mam.
- próbowałem reanimować laser w tej mechanice ale niestety dał ciała - ingerencja innego amatora - po moich czasem takich "praniach" laser wstaje nawet po amatorze poprzedniku - ale niestety ten już kaput.
Więc uruchomiłem mu po wyjściu na zmieniarkę wejście AUX - po mini-jecku podłączam Mp-3-kę i na mp3 reguluję siłę sygnału (głośność) wchodzę w foldery i załączam piosenkę jaką chcę gra i buczy świetnie. To samo było na CD w tym, że radio, że mogłem poruszać się po folderach jak mu na CD-RW nagrałem.
Teraz przyszła mnie myśl ale potrzebuję kogoś kto mi podpowie co mam i gdzie ugryźć, by podłączyć po USB tą Mp3 bym mógł też się poruszać swobodnie po folderach.
Płytka tam gdzie laser mam wpięty jest pewnie dobra - może trzeba się tym USB podpiąć pod jakiś scalak po DANE + DANE - i GND i +5V ? hmm pewnie to nie takie proste jak se myślę. A może pod to wyjście na zmieniarkę wystarczy w jakieś piny wpiąć 4 kabelki z USB?
Kto mi wykona lub gdzie kupię taki interfejs co sobie podepnę w miejsce gdzieś w CD i będę mógł z klawiatury przedniej chodzić po folderach w Mp3 i załączać piosenki jakie chcę.
- schemat mogę wysłać na PW komu trzeba.
Proszę pomóżcie mi tanim kosztem chciałem to zrobić.
Mam radio samochodowe KENWOOD KDC5080 schemat tez mam.
- próbowałem reanimować laser w tej mechanice ale niestety dał ciała - ingerencja innego amatora - po moich czasem takich "praniach" laser wstaje nawet po amatorze poprzedniku - ale niestety ten już kaput.
Więc uruchomiłem mu po wyjściu na zmieniarkę wejście AUX - po mini-jecku podłączam Mp-3-kę i na mp3 reguluję siłę sygnału (głośność) wchodzę w foldery i załączam piosenkę jaką chcę gra i buczy świetnie. To samo było na CD w tym, że radio, że mogłem poruszać się po folderach jak mu na CD-RW nagrałem.
Teraz przyszła mnie myśl ale potrzebuję kogoś kto mi podpowie co mam i gdzie ugryźć, by podłączyć po USB tą Mp3 bym mógł też się poruszać swobodnie po folderach.
Płytka tam gdzie laser mam wpięty jest pewnie dobra - może trzeba się tym USB podpiąć pod jakiś scalak po DANE + DANE - i GND i +5V ? hmm pewnie to nie takie proste jak se myślę. A może pod to wyjście na zmieniarkę wystarczy w jakieś piny wpiąć 4 kabelki z USB?
Kto mi wykona lub gdzie kupię taki interfejs co sobie podepnę w miejsce gdzieś w CD i będę mógł z klawiatury przedniej chodzić po folderach w Mp3 i załączać piosenki jakie chcę.
- schemat mogę wysłać na PW komu trzeba.