Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana licznika ,różnica między taryfą "c11" a "g11"

pawelbenduski1 19 Nov 2011 01:34 9560 2
    pawelbenduski1
    Level 10  
    Witam,
    mam do was takie pytanie, ponieważ w ostatnim czasie padł mi licznik poboru energii elektrycznej, elektrycy (Tauron) przyjechali po 4tygodniach go wymienić od daty zgłoszenia ale to mało istotne. Problem polega w tym że przyjechali i mieli przy sobie tylko licznik o taryfie "c11" a ja mam umowę na "g11". Czy taki licznik nalicza tak samo energię? Żebym nie rozczarował się za dwa miesiące jak przyjdzie rachunek za prąd. Proszę was o pomoc w wyjaśnieniu tej sytuacji.
    =Grzegorz=
    Level 23  
    pawelbenduski1 wrote:
    Witam,
    mam do was takie pytanie, ponieważ w ostatnim czasie padł mi licznik poboru energii elektrycznej, elektrycy (Tauron) przyjechali po 4tygodniach go wymienić od daty zgłoszenia ale to mało istotne. Problem polega w tym że przyjechali i mieli przy sobie tylko licznik o taryfie "c11" a ja mam umowę na "g11". Czy taki licznik nalicza tak samo energię? Żebym nie rozczarował się za dwa miesiące jak przyjdzie rachunek za prąd. Proszę was o pomoc w wyjaśnieniu tej sytuacji.

Tak nalicza dokładnie tak samo energię, ma tylko więcej informacji na wyświetlaczu np wskaźnik mocy z którego i tak nie jesteś rozliczany.
    pawelbenduski1
    Level 10  
    dzięki za informacje, zauważyłem dożo dodatkowych informacji, pokazuje napięcie na każdej fazie, natężenia, aktualny pobór mocy...., jeszcze raz dzięki