Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalworkMetalwork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak naprawic zmywarkę Bosch SGV 59a23 ?

19 Lis 2011 01:48 4380 10
  • Poziom 9  
    Witajcie,

Zmywarka nie dokończyła programu, zalała się wodą, wybrałem wodę, wyczyściłem filtr; zmywarka nie chce się ponownie włączyc. Co zrobic?
  • MetalworkMetalwork
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 9  
    TomekCarlos napisał:
    Zresetować.

Wyciągnąłem kabel i nic. Co można jeszcze zrobić?
  • Pomocny post
    Moderator AGD i automatyka
    Jaaceck napisał:
    Co można jeszcze zrobić?

W instrukcji jest napisane jak się resetuje, na panelu też.
  • Poziom 9  
    mrhari napisał:
    Jaaceck napisał:
    Co można jeszcze zrobić?

W instrukcji jest napisane jak się resetuje, na panelu też.

Niestety, nie ma w instrukcji. Na panelu również nie ma resetu. Mimo wszystko, dziękuję za pomoc.

Dodano po 4 [minuty]:

[quote="mrhari"]
    Jaaceck napisał:
    Co można jeszcze zrobić?

W instrukcji jest napisane ja się resetuje, na panelu też.[/quote

Niestety, zmywarka nie reaguje na reset dwoma jednocześnie wciśniętymi klawiszami...:(
  • Poziom 26  
    Po włączeniu zasilania włącznikiem sieciowym, i przycisnięciu dwóch przycisków jednocześnie (RESET) na ok. 3 sekund, po czym powinna uruchomić się pompa spustowa.
  • Poziom 9  
    TomekCarlos napisał:
    Po włączeniu zasilania włącznikiem sieciowym, i przycisnięciu dwóch przycisków jednocześnie (RESET) na ok. 3 sekund, po czym powinna uruchomić się pompa spustowa.

Przeczytaj proszę mój post powyżej. Zrobiłem już to, o czym napisałeś. Niestety, zmywarka nie reaguje...:(
  • Poziom 26  
    Oczywiście, czytałem :). Chodziło mi tylko o to żeby Ci wyjaśnić na czym ten reset bedzie polegał. Przyciski do resetowania na panelu rozumiem że masz oznaczone?
  • Poziom 9  
    TomekCarlos napisał:
    Oczywiście, czytałem :). Chodziło mi tylko o to żeby Ci wyjaśnić na czym ten reset bedzie polegał. Przyciski do resetowania na panelu rozumiem że masz oznaczone?

Tak, są oznaczone. Zmywarka nie reaguje. Po włączeniu przecisku zasilania słychac tylko próbę załączenia się takiej skrzyneczki pod zlewem.
  • Poziom 26  
    Srzyneczki? - Pewnie chodzi o elektrozawór AquaStop. W jaki sposób go słychać? Buczy coś? Szumi? Na jak długo?
  • Poziom 9  
    TomekCarlos napisał:
    Srzyneczki? - Pewnie chodzi o elektrozawór AquaStop. W jaki sposób go słychać? Buczy coś? Szumi? Na jak długo?

Tak. Elektrozawór. Tak jakby próbował się załączyc. Tylko przez chwilę. Takie krótkie zabuczenie:)