Witam wszystkich, mam następujący problem.jedna antena siatkowa na dachu, jeden główny tv (lcd) z dokupionym tunerem DVB-T (w tunerze wejście i wyjście antenowe),i wzmacniaczem na końcówce kabla antenowego,działa bez zarzutu. - Drugi tv kineskopowy -antena podłączona na trójniku do tv 1(bez wzmacniacza).Kupiłam drugi tuner i nie wiem jak podłączyć. Próbowałam podpiąć do 1 tunera, jednak kiedy próbuję włożyć kabel antenowy do trójnika na 1 telewizorze znika obraz, i oczywiście na 2 też nic się nie dzieje. POMOCY