Witam, mam spory problem i zwracam się z nim na forum. Bardzo prosze o pomoc. Mam laptopa z windowsem 7 i stacjonarke z win vista. Na laptopie konieczny jest format, jak najszybciej, ponieważ okropnie wolno chodzi i zawiesza się. Na laptopie własnie mam ponad 70GB bardzo ważnych plików i za wszelką cenę chciałbym je w jakiś sposób przetransportować na stacjonarke, ale bez użycia pamięci zew. Chciałem to zrobić za pomocą grupy domowej itd. ale komputery za cholere się nie widzą. Nie mam pojecia, jak to zrobić. Może kablem, ale jakim ? od razu mowię, że nie mam zaciskarki. Proszę mi wytłumaczyć, jak połączyć komputery w jedną sieć i przesłać pliki przez router, ponieważ ja nie mam pojęcia, jak to zrobić, bo próbowałem już wszystkiego i nie wychodziło. Prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam.