Witam.
Mam mały problem, ponieważ czuję zapach paliwa po przekręceniu kluczyka (bez odpalania silnika). Wycieków nie widzę żadnych. Nasłuchiwałem i słychać, tylko ciche bzyczenie. Być może to pracująca pompa paliwa, na tyle się nie znam.
Dodam, że po odpaleniu auto pracuje normalnie bez zarzutu.
Drażni mnie tylko ten zapach benzyny, ponieważ jest bardzo intensywny.
Proszę o pomoc. Czy ktoś wie jaka mogla by być tego przyczyna?
Z góry bardzo dziękuję.
Mam mały problem, ponieważ czuję zapach paliwa po przekręceniu kluczyka (bez odpalania silnika). Wycieków nie widzę żadnych. Nasłuchiwałem i słychać, tylko ciche bzyczenie. Być może to pracująca pompa paliwa, na tyle się nie znam.
Dodam, że po odpaleniu auto pracuje normalnie bez zarzutu.
Drażni mnie tylko ten zapach benzyny, ponieważ jest bardzo intensywny.
Proszę o pomoc. Czy ktoś wie jaka mogla by być tego przyczyna?
Z góry bardzo dziękuję.