logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Czuć paliwo po wlaczeniu zaplonu w przedziale silnika, Opel Astra 1,8 16V 1995r

marco122 20 Lis 2011 20:47 11600 14
REKLAMA
  • #1 10162690
    marco122
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 2
    Witam.
    Mam mały problem, ponieważ czuję zapach paliwa po przekręceniu kluczyka (bez odpalania silnika). Wycieków nie widzę żadnych. Nasłuchiwałem i słychać, tylko ciche bzyczenie. Być może to pracująca pompa paliwa, na tyle się nie znam.
    Dodam, że po odpaleniu auto pracuje normalnie bez zarzutu.
    Drażni mnie tylko ten zapach benzyny, ponieważ jest bardzo intensywny.
    Proszę o pomoc. Czy ktoś wie jaka mogla by być tego przyczyna?
    Z góry bardzo dziękuję.
  • REKLAMA
  • #2 10162719
    magik 27
    Poziom 13  
    Posty: 81
    Pomógł: 5
    Ocena: 18
    A popatrz dobrze na podłogę po prawej stronie za przednim kołem, w tym miejscu lubi pękać przewód paliwowy> Plamy na podłożu nie będzie, ale na podłodze samochodu troszkę widać. Mogę się mylić choć warto sprawdzić.
  • #3 10163164
    marco122
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 2
    dzieki , sprawdze jutro , bo juz dzis za ciemno i nic bym pewnie nie wypatrzyl. choc samochod mam od niedawna a sprzedajacy zapewnial mnie ze sawal nowe przewody paliwowe i nowy filtr paliwa . ale sprawdzic nie zaszkodzi.
  • REKLAMA
  • #4 10163303
    ja-kenaj
    Poziom 26  
    Posty: 747
    Pomógł: 59
    Ocena: 120
    Jeśli były zmieniane na nowe przewody paliwowe sprawdź szczelność na zaciskach (opaskach)
  • #5 10170737
    marco122
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 2
    Sprawdzilem wiekszosc sladow niema ,wyciekajacego paliwa lub nieszczelnosci a zapach paliwa czuc bardziej przy otwartej masce silnika , tam przewody tez wygladaja na suche . Czy pompa paliwa pracuje po właczeniu zaplonu lecz nie uruchomieniu silnika??
  • REKLAMA
  • #6 10173552
    ja-kenaj
    Poziom 26  
    Posty: 747
    Pomógł: 59
    Ocena: 120
    Nie ma dymu bez ognia. Jeśli czujesz paliwo - przeciek murowany. Sprawdź dokładnie!!!
  • REKLAMA
  • #7 10202951
    marco122
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 2
    Przewody całe , ale może problem tkwi gdzie indziej. Niedawno zapalił mi się check silnika i po rozpoznaniu kodu za pomocą zwarcia styków w gniazdku ALDL ( Assembly Line Diagnostic Link ) wyświetlił się błąd nr: 38. Jest to błąd Sondy Lambda- za niskie napięcie regulacji. Oczywiście dodam jeszcze że spalanie dużo większe , więc może silnik mi zalewa paliwem i stąd ten zapach. Czy to możliwe?? Proszę o pomoc.
  • #8 10203093
    magik 27
    Poziom 13  
    Posty: 81
    Pomógł: 5
    Ocena: 18
    Tak.
  • #9 10207151
    marco122
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 2
    Dziękuję za pomoc, teraz muszę kupić sondę i wymienić . Jeśli po wymianie zapach zniknie i spalanie się znormalizuje , to będzie wszystko jasne. Ale pewnie wymiankę strzelę dopiero po nowym roku bo tu w norge za sondę nieźle bym zabulił . Pozdro. Odezwę się w nowym 2012.
  • #10 10210002
    Marek39
    Poziom 22  
    Posty: 452
    Pomógł: 40
    Ocena: 153
    marco122 napisał:
    Dziękuję za pomoc, teraz muszę kupić sondę i wymienić . Jeśli po wymianie zapach zniknie i spalanie się znormalizuje , to będzie wszystko jasne. Ale pewnie wymiankę strzelę dopiero po nowym roku bo tu w norge za sondę nieźle bym zabulił . Pozdro. Odezwę się w nowym 2012.
    nie widzę związku zapachu i uszkodzonej sondy .Jeśli śmierdzi to musisz mieć uszkodzoną którąś uszczelkę lub połączenie na zasilaniu paliwem bo jak podejrzewasz sonde czuł byś z rury wydechowej nie dopalone paliwo a przedmuchów nie słyszysz bo nie piszesz.Opel z tego co pamiętam ma szybkozłączki pewnie któraś puszcza minimalnie przy pełnym ciśnieniu a po uruchomieniu silnika wraca do normy.Poruszaj te złączki przy listwie paliwowej jak ktoś przekręci kluczykiem na zapłon.Bo inaczej możesz odfrunąć do bozi
  • #11 10213512
    marco122
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 2
    Nie jestem w tym dobry, mechanik to ze mnie raczej amator, ale po przekręceniu kluczyka to słyszę zabulgotanie w zbiorniku paliwa gdzie po chwili czuć te paliwo lecz nie w kabinie tylko na zewnątrz auta. PS: gdzie te złączki , gdzie ta listwa paliwowa , czy można by jakieś foto , bardzo by się przydało. Dziękuję bardzo z góry.
  • #12 10213917
    Marek39
    Poziom 22  
    Posty: 452
    Pomógł: 40
    Ocena: 153
    kolego marco122 zadajesz problem na forum a nie masz zielonego pojęcia o podstawowych elementach silnika lepiej zasuwaj do mechanika bo naprawdę opelek ci wybuchnie (nie po raz pierwszy zresztą)a bulgotanie to pewnie przez to ze jest nieszczelność w układzie i paliwo spływa do zbiornika
  • #13 10213940
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 15844
    Pomógł: 1378
    Ocena: 3476
    A może komuś po prostu pochłaniacz par paliwa przeszkadzał, nie po raz pierwszy zresztą. Nawet na tym forum co niektórzy kwestionowali sens jego istnienia.
    Uprzedzając pytanie - okrągła puszka pod prawym nadkolem.
  • #14 10222730
    marco122
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 2
    Problem rozwiązany , kolega udostępnił mi kanał i co się okazało zbiornik paliwa , jest pordzewiały w niektórych miejscach , i dlatego ten odór paliwa, dziwi mnie tylko , że nasila sie po włączeniu zapłonu. Na razie to tyle , muszę wymienić zbiornik , co do ceny jeszcze się nie dowiadywałem , wiem że tu w Polsce kosztuje około 200 zł ale w Norwegii tu gdzie mam samochód pewnie słono zapłacę. Dziękuję za wszelką pomoc.
  • #15 10253290
    bart40
    Poziom 13  
    Posty: 17
    Pomógł: 5
    Ocena: 3
    No to kolego oprócz zkorodowanego zbiornika paliwa wymień jeszcze zalany filtr węglowy par paliwa.Właśnie takie są oznaki jego zalania.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z intensywnym zapachem paliwa po włączeniu zapłonu w Oplu Astrze 1.8 16V z 1995 roku, mimo braku widocznych wycieków. Użytkownicy sugerują sprawdzenie przewodów paliwowych, ich szczelności oraz ewentualnych uszkodzeń uszczelek. Pojawił się również błąd sondy lambda, co może wskazywać na problemy z nadmiernym spalaniem paliwa. Ostatecznie, po dokładnym sprawdzeniu, okazało się, że zbiornik paliwa jest pordzewiały, co powodowało odór. Użytkownik planuje wymianę zbiornika oraz filtra węglowego.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA