Mam podobny problem co w temacie:Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
z tymże że jest 1 dekoder i konwerter pojedynczy.
Konwerter został wymieniony ale sytuacja jest dalej ta sama.
Moc sygnału to 80-90%
Jakość na starym konwerterze była zazwyczaj 50-54%
Jakość na nowym konwerterze jest dzisiaj ok 47%
Przez 3 lata wszystko działało i było dobrze tylko ostatnio się coś stało.
Na co jeszcze można "zwalić" wine?
z tymże że jest 1 dekoder i konwerter pojedynczy.
Konwerter został wymieniony ale sytuacja jest dalej ta sama.
Moc sygnału to 80-90%
Jakość na starym konwerterze była zazwyczaj 50-54%
Jakość na nowym konwerterze jest dzisiaj ok 47%
Przez 3 lata wszystko działało i było dobrze tylko ostatnio się coś stało.
Na co jeszcze można "zwalić" wine?