Witam wszystkich .
Proszę o pomoc.
Kupiłem Passata 1998r ,19tdi oraz interface i vag commandera 1.4 china. Po zainstalowaniu i podłączeniu do auta ,wybraniu opcji , program łączy się ze sterowinkiem silnika,jednak stanu licznika nie udało mi się odczytać , natomiast przy próbie odczytu z sterownika liczniaka pojawia się napapis w miejcu dziennych kilometrów FAIL ,co robić , a może z moim autkiem jest coś nie tak . Nadmienie , że z netu sciągnąłem już kilka wersi tego programu i dalej nic.
Bardzo proszę o pomoc.
Proszę o pomoc.
Kupiłem Passata 1998r ,19tdi oraz interface i vag commandera 1.4 china. Po zainstalowaniu i podłączeniu do auta ,wybraniu opcji , program łączy się ze sterowinkiem silnika,jednak stanu licznika nie udało mi się odczytać , natomiast przy próbie odczytu z sterownika liczniaka pojawia się napapis w miejcu dziennych kilometrów FAIL ,co robić , a może z moim autkiem jest coś nie tak . Nadmienie , że z netu sciągnąłem już kilka wersi tego programu i dalej nic.
Bardzo proszę o pomoc.