Witam mam jakieś 2200-2900zł Na kupno kina domowego. Myślałem żeby było to coś z pioneera albo Harman Kardona ale sugerowałem sie tylko wyglądem obecnie mam technicsa 780 ale już mi się znudził i po odsłuchaniu kilku amplitunerów w berlinie stwierdzam że mój technics już nie ma z nimi szans tak czy nie ?? Sprzęt w 80% będzie do muzyki a 20% do filmów co polecacie