Kompletnie padnięty zasilacz, sprawdzałem zimne luty, spradzilłem większośc diod są dobre a zasilacz dalej nie działa. Powiedzcie co moze byc nie tak, czy mieliscie takie przypadki, dodam ze wszsytkie elementy na pierwzsu rzut oka wydają sie być ok.Proszę o odpowiedzi i jeśli ktoś ma schemat to proszę o kontakt mariusz(_at_)interkar.pl