Witam
Nawigacja jak w tytule. Nawigacja została przywieziona z Londynu. Urwane gniazdo USB - mini B.
http://botland.com.pl/375-957-thickbox/zlacze-mini-usb-typu-b-smd.jpg
Po przylutowaniu starannym i doprowadzeniu mikro ścieżek do tego gniazda nawigacja ruszyła czyli daje się ładować i załączyć się też normalnie da.
Ale po podłączeniu przez
Taki kabelek - bo nie mam oryginalnego z tej nawig. tylko ładowarkę - zabrałem go z aparatu fotograficznego CANON i podpięciu w nawigację i duże USB do komputera - wyskoczył kreator wyszukiwania sprzętu ale nic nie znalazł i w "mój komputer" tez nic nie ma -nawet jak ma w środku kartę SD z aparatu czyli powinien widzieć jakiś dodatkowy dysk i nic nie widzi - może tak te ścieżki były powyrywane, że nie byłem wszystkich w stanie podłączyć albo mam zły kabelek.
A może są do tego jakieś sterowniki ? których nie mam - proszę o pomoc bo mam pierwszy raz do czynienia z nawigacją - typu instalowanie lub podłacznie do komputera.
Pozdrawiam.
Nawigacja jak w tytule. Nawigacja została przywieziona z Londynu. Urwane gniazdo USB - mini B.
http://botland.com.pl/375-957-thickbox/zlacze-mini-usb-typu-b-smd.jpg
Po przylutowaniu starannym i doprowadzeniu mikro ścieżek do tego gniazda nawigacja ruszyła czyli daje się ładować i załączyć się też normalnie da.
Ale po podłączeniu przez
Taki kabelek - bo nie mam oryginalnego z tej nawig. tylko ładowarkę - zabrałem go z aparatu fotograficznego CANON i podpięciu w nawigację i duże USB do komputera - wyskoczył kreator wyszukiwania sprzętu ale nic nie znalazł i w "mój komputer" tez nic nie ma -nawet jak ma w środku kartę SD z aparatu czyli powinien widzieć jakiś dodatkowy dysk i nic nie widzi - może tak te ścieżki były powyrywane, że nie byłem wszystkich w stanie podłączyć albo mam zły kabelek.
A może są do tego jakieś sterowniki ? których nie mam - proszę o pomoc bo mam pierwszy raz do czynienia z nawigacją - typu instalowanie lub podłacznie do komputera.
Pozdrawiam.