#1 10194732 28 Lis 2011 21:11 tatar214 tatar214 Poziom 1 Posty: 1 Ocena: 1 Autor tematu Post #1 10194732 28 Lis 2011 21:11 mam pytanie czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć gdzie w tym silniku są znaki na rozrządzie i jakie luzy zaworowe ustawić
#2 10195000 28 Lis 2011 21:49 misiek889809 misiek889809 Poziom 2 Posty: 3 Pomocny post? (0) Post #2 10195000 28 Lis 2011 21:49 Znaki sa na kolach a pomiedzy nimi powinno byc 12 ogniwek lancucha . Jak posiada instalacje gazowa to ss 0.20 wy 0.25
#3 10195124 28 Lis 2011 22:02 Brave Merc Brave Merc Poziom 15 Posty: 118 Pomógł: 11 Ocena: 52 Pomocny post? (+5) Post #3 10195124 28 Lis 2011 22:02 Tam są hydrauliczne regulatory mimo że ma śruby do regulacji.