Witam wszystkich. Piszę do was, gdyż mam pewien problem.
Mój komputer jest podłączony do siec lokalnej. Ta sieć lokalna ma dostęp do internetu poprzez router, który przydziela wewnętrzne ip-ki na każdy komputer. Ostatnio kupiłem access point z możliwością podłączenia kompa bezprzewodowo (Wireless access point router BEFW11S4 Linksys'a).......Chciałbym do głównego routera (tego dostarczającego internet) podłączyć tego nowego access pointa, a do access pointa podłączyć 2 komputery....jeden drogą bezprzewodową a drugi normalnie kablem.....Tak zrobiłem.....Tyle ze jest mały problem. Boewiem w otoczeniu sieciowym nie widzę zadnego kompa opróćż mojego.
Prosiłbym was o to byście napisali mi co dokładnie mam ustawić w tym routerze, tak zeby widziec w otoczeniu sieciowym komputery które są po obu stronach tego urządzenia (i te 2 kompy połączone do access pointa i resztę kompów po jego drugiej stronie....) no i oczywiscie zeby tez był internet......
Mój komputer jest podłączony do siec lokalnej. Ta sieć lokalna ma dostęp do internetu poprzez router, który przydziela wewnętrzne ip-ki na każdy komputer. Ostatnio kupiłem access point z możliwością podłączenia kompa bezprzewodowo (Wireless access point router BEFW11S4 Linksys'a).......Chciałbym do głównego routera (tego dostarczającego internet) podłączyć tego nowego access pointa, a do access pointa podłączyć 2 komputery....jeden drogą bezprzewodową a drugi normalnie kablem.....Tak zrobiłem.....Tyle ze jest mały problem. Boewiem w otoczeniu sieciowym nie widzę zadnego kompa opróćż mojego.
Prosiłbym was o to byście napisali mi co dokładnie mam ustawić w tym routerze, tak zeby widziec w otoczeniu sieciowym komputery które są po obu stronach tego urządzenia (i te 2 kompy połączone do access pointa i resztę kompów po jego drugiej stronie....) no i oczywiscie zeby tez był internet......