Witam, ostatnio kupiłem używany ekspres jak w temacie jednak z gwarancja była to okazja z Euro. Przed zakupem podłączono mi ekspres i zaparzono espresso wyszło dobre więc go kupiłem. Po zakupie od razu ekspres odkamieniłem i wyczyściłem zgodnie z instrukcja. Jednak przy zaparzaniu dużej kawy zauważyłem, że w końcowej fazie parzenia z ekspresu leci już praktycznie sama pianka z lekko zabarwioną woda a kawa w smaku nie jest najmocniejsza, przy espresso jest ok, dodatkowo pokrętło do zmiany grubości mielenia chodzi luźno przy wyłączonym młynku, czy to znaczy, że ktoś je wcześniej urwał, czy może się tak zdarzyć, że chodzi luźno ? Poza tym wydaje mi się, że czasem z pod prawej przedniej gumowej nóżki wycieka nieznaczna ilość wody gdzieś około łyżeczki. Czy te rzeczy są normalne czy powinienem już udać się do Euro z reklamacja ?