Mam problem z moim komputerem. Podczas włączania go odrazu widać efekt "matrixa" coś podobnego co jest na tym zdjęciu.
Gdy uruchamiam komputer normalnie po ładowaniu windowsa zamiast wyboru użytkownika jest takie coś.
Włączam safe mode i tło jest czarne oraz są na nim niebieskie kropki naprawdę cała masa czasami nawet. Wygląda to tak jak na poniższym zdjęciu.
I przy wyborze użytkownika w safe mode oraz podczas pracy w tym trybie występują na monitorze takie żółte pionowe kreski.
Chciałbym się dowiedzieć czym jest to spowodowane. Opiszę jeszcze pare zjawisk być może pozwoli to na zdiagnozowanie problemu. Wiatraczek od karty graficznej od dłuższego czasu chodzi głośno. Komputer się czasami wieszał i zostawał tylko reset, ale te zawieszenia były sporadyczne może raz na miesiąc. Wiatraczek od karty graficznej działa tylko chodzi kiedy chce, raz wolno chodzi i bardzo cicho a raz szybko i głośno. Czy mógłby ktoś powiedzieć czego to wina ?
Gdy uruchamiam komputer normalnie po ładowaniu windowsa zamiast wyboru użytkownika jest takie coś.
Włączam safe mode i tło jest czarne oraz są na nim niebieskie kropki naprawdę cała masa czasami nawet. Wygląda to tak jak na poniższym zdjęciu.
I przy wyborze użytkownika w safe mode oraz podczas pracy w tym trybie występują na monitorze takie żółte pionowe kreski.
Chciałbym się dowiedzieć czym jest to spowodowane. Opiszę jeszcze pare zjawisk być może pozwoli to na zdiagnozowanie problemu. Wiatraczek od karty graficznej od dłuższego czasu chodzi głośno. Komputer się czasami wieszał i zostawał tylko reset, ale te zawieszenia były sporadyczne może raz na miesiąc. Wiatraczek od karty graficznej działa tylko chodzi kiedy chce, raz wolno chodzi i bardzo cicho a raz szybko i głośno. Czy mógłby ktoś powiedzieć czego to wina ?