Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic CQ-H07 EGP jaki tranzystor

13 Gru 2004 14:01 1455 6
  • Poziom 21  
    Radyjko jak w temacie i mały z nim problem uszkodzony tranzystorek na płycie oznaczony jako Q 703 niestety nieczytelny symbol. Jeżeli którys z kolegów posiada schemacik lub takie radyjko na warsztacie to prosiłbym o pomoc. Z góry dzieki
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    cq-h05 pownien być w dziale schematy - jest to niemal to samo tylko nie ma dolby.
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    2SD1020 lub inny Ic=1A,Uce=30V
  • Poziom 21  
    Wielikie dzieki za szybka odpowiedź. Schematu niestety nie ma na forum a przydałby sie bardzo ponieważ mam jeszcze jedną zagadkę zlokalizowałem na drodze uszkodzenia jeszcze jeden element według mnie tranzystor ale nie jestem pewien do końca oznaczony na płycie jako Q601 symbol na nim K583. Jeżeli moge pozwolić sobie na jeszcze jedno pytanie to co to jest za tranzystor ponieważ w katalogu którym dysponuje nie moge go znaleźć. Uszkodzenie jest dość dziwne nie mam napięcia warikapowego na FM po przełaćzeniu na AM stroi normalnie. Z góry dzieki za wszelkie podpowedzi
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Według schematu to jest Q605 -2SK583.Jeśli AM ma warikapowe to na FM też być powinno-idą z tego samego wyprowadzenia.Lepiej przyjrzyj się głowicy FM-w niej może być pies pogrzebany.
  • Poziom 21  
    A czy przypadkiem orientujesz sie co to jest za tranzystor i jaki ewentualnie zamiennik można za niego zastosować ?
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    N-FET 0,2A 0,6W 50V - coś dobierzesz z tych danych.