witam.mam seata leona i mam problem z oryginalnym radiem.podczas sprawdzania funkcji radia przez przypadek wpisałem dwa razy zły kod i radio zablokowało mi się. teraz na wyświetlaczu jest napis SAFE i nic nie mogę z tym zrobić.Mam kod tego radia ale nie mogę go wpisać.Proszę o pomoc.