Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmiejszenie temperatury minimalnej compit r510

tomkstom 20 Dec 2011 07:17 4329 7
    tomkstom
    Level 1  
    Jak można zmniejszyć temperaturę minimalną kotła 47°C w compit r 510 :?:
    redo10000
    Level 9  
    Trzeba znać kod producenta - niestety ja go nie znam. Też chcęzmienić jedną nastawę w sterowniku Rapid 5U tej firmy ale bez kodu producenta i znajomości sekwencji klawiszy chyba się nie da. Zna ktoś może ten kod producenta?
    wilunek
    Level 9  
    Witam.Znalazł kolega ten kod serwisowy?
    Jacek79
    Level 37  
    Chyba 56. A co chcesz zrobic
    wilunek
    Level 9  
    Tak naprawdę to już nic.Mam problem u siebie z piecem na ekogroszek.Mam sterownik compit r510 ale leci mi chłodna woda.Na piecu mam 57 stopni grzejniki takie sobie a woda letnia w kranie.Wcześniej było ok.Pewnego razu wygasło mi w piecu i po ponownym rozpaleniu zaczęło sie dziwnie dziać...chłodne grzejniki,chłodna woda w kranie...Wyczyściłem filter pompy Co odpowietrzyłem układ i nadal letnia woda.Zaobserwowałem,że kontrolka na sterowniku od pompki Co wogóle się nie załącza.Ogólnie pompka chodzi bo na krótko ją podłączałem.Nie wiem co jest grane,może w sterowniku są jakieś ustawienia o jakiej temperaturze ma się załączać ale nie wiem.Proszę o pomoc jeśli wiesz?
    Jacek79
    Level 37  
    morze trzeba zaworem termostatycznym pokręcić? lub jak masz 4 drożny to na nim przestawić
    wilunek
    Level 9  
    nie mam zaworów termostatycznych ani trójdrożnego.było wcześniej dobrze.
    bandi0
    Level 1  
    Witam. Oczywiście da się zmienić zadaną temperaturę w sterowniku compit r 510. w ustawieniach F5 dajesz na 5, F6 dajesz 199 i wchodzisz na F22 i tam ustawiasz sobie temperaturę ;-) Pozdrawiam