Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagrywanie obrazu z komputera drugim komputerem

23 Gru 2011 20:13 3566 3
  • Poziom 8  
    Witam, moj ostatni post został zamknięty, z powodu, zacytuję
    "Przenieś się zatem na forum dla domorosłych szpiegów. Nie będziemy pomagali w naruszaniu prywatności osób trzecich. "

Od razu dodam, że nie służy to żadnemu szpiegowaniu, oba komputery należą do mnie, do tego pierwszy komputer nawet nie będzie miał monitora. Żeby nie było żadnych wątpliwości przedstawię problem bardziej szczegółowo, przed jakimkolwiek zamknięciem tematu na przyszłość prosiłbym o nie doszukiwanie się celów które wcale nie będą miały miejsca. Z góry dziękuję.

A więc do rzeczy.

Znalazłem parę podobnych tematów ale żaden nie odpowiada w pełni na moje pytanie. Mianowicie szukam metody, aby przekazać obraz jaki nadaje komputer pierwszy do komputera drugiego. Zależy mi, aby rozdzielczość była taka sama oraz kolory dokładnie takie same. Od razu dodam, że pierwszy komputer nie będzie posiadał monitora. Obraz wysyłany ma trafić tylko do drugiego komputera, najlepiej w stanie nienaruszonym. Czy istnieje jakaś karta o jaką można rozbudować komputer by miała wejście HDMI lub bardzije klasyczne cyfrowe czy też analogowe? Podkreślam mówię tutaj o wejsciu a nie o wyjsciu. Widziałem, że istnieją konwertery z klasycznego sygnału do monitora na TV i dopiero podłącza się to pod kartę TV. Wiem że to działa ale czy ktoś może wie czy jest to w pełni stabilne, czy jeżeli odwołam się do koloru danego piksela to będzie on stabilny, czy możliwe są zakłócenia?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    HDMI Video Grabber to dokładnie to czego szukałem, dziękuję bardzo za pomoc :) Temat uznaję za rozwiązany.