Witam,
Szukam po sieci informacji na temat 16 kanałowego rejestratora HS-DVR163 ale nic nie mogę znaleźć
Chodzi mi konkretnie o dwie rzeczy :
1. Jaki dysk maksymalnie mogę tam wsadzić, albo czy 250/320GB pójdzie na nim ?
2. Przydała by mi się instrukcja obsługi po polsku lub angielsku.
Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie ??
Pozdrawiam
joe black
Szukam po sieci informacji na temat 16 kanałowego rejestratora HS-DVR163 ale nic nie mogę znaleźć
Chodzi mi konkretnie o dwie rzeczy :
1. Jaki dysk maksymalnie mogę tam wsadzić, albo czy 250/320GB pójdzie na nim ?
2. Przydała by mi się instrukcja obsługi po polsku lub angielsku.
Czy ktoś może mi pomóc w tym temacie ??
Pozdrawiam
joe black