Witam!! Co o tym myślicie??
ja szczerze mówiąc nie jestem zachwycony hehe
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam.Wiśnia napisał:przeczytałem to co znalazlem i stwierdziłem, ze niewiele strace .. zacytowane zdanie jest dobre . bo ulga pozwala odpiasac przy rozliczeniu 760 pln !!!!!!! i wychodzi się na zerodlatego temat juz został wyczerpany niestety dotyczy to VaT'owców
.Wiśnia napisał:jasne ze pomyliles się w bo jeszcze dochodzi promocja ....prz 1024 ma się 3 miesiace za 1pln za miesiac czyli oszczedza się conajmiej 450 pln a to juz cos jest bo takie cudo sobie zakladam jak tylko bede zdrowy bo chory jestem ale to nieistotne