Witam!
Jak myślicie czy takie cudo:
http://allegro.pl/metalowy-kompresor-najmocniejszy-fv-mocny-580254-i1983097838.html
Emitowało by takie ciśnienie jak z butelki z powietrzem do czyszczenia elektroniki?
Czy można w takim celu zastosować kompresorek?
Czy też mimo wszystko będzie emitował za niskie ciśnienie powietrza?
Chodzi mi o ciśnienie takie samo jak w sprzedawanych puszkach z powietrzem
, pytam bo nie mam doświadczenia z kompresorami. A chciałbym używać czegoś z nieograniczonym zasobem powietrza
bo za kilka butelek "zwróciłby" mi się taki kompresorek
pozdrawiam
Jak myślicie czy takie cudo:
http://allegro.pl/metalowy-kompresor-najmocniejszy-fv-mocny-580254-i1983097838.html
Emitowało by takie ciśnienie jak z butelki z powietrzem do czyszczenia elektroniki?
Czy można w takim celu zastosować kompresorek?
Chodzi mi o ciśnienie takie samo jak w sprzedawanych puszkach z powietrzem
pozdrawiam