logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Alarm samochodowy PREDATOR

Dimin 02 Sty 2012 18:19 3533 5
REKLAMA
MediaMarkt Black Week
  • #1 10338628
    Dimin
    Poziom 9  
    Witam ! posiadam alarm samochodowy PREDATOR. Dostałem go od kumpla,który wymontował go z Poloneza.Chciałbym go poskładać ale alarm ma poucinane kable. W skład zestawu wchodzi (tak to nazwie) procesor całego alarmu, czujnik, brzęczyk i pilot.Czy mógłby mi pomóc jakiś znający się na tym forumowicz ? A alarm chcę tak dla beki założyć do ciągnika. ;) Nie musi on mieć wszystkiego wystarczy jeżeli ktoś mi doradzi jak do "procesora" podłączyć zasilanie brzęczyk i czujnik.
    Ma on:
    przy "procesorze":
    -2 grubsze kable (myślę że to będzie zasilanie)
    -1 cieńszy
    -kostkę z poucinanymi kablami jest ich 12
    -jeszcze jakieś 2 złącza (nie wiem do czego to ale chyba niepotrzebne bo kolega tego nie miał od początku)
    wszystkie kable są czarne
    przy czujniku trzy kable:
    -czarny
    -czerwony
    -niebieski
    przy brzęczyku trzy kable:
    kable były przedłużane ale przy wyjściu mają kolory:
    -czarny
    -czerwony
    -biały
    Zamieszczam fotki. BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA POMOC ;)


    Alarm samochodowy PREDATOR Alarm samochodowy PREDATOR Alarm samochodowy PREDATOR Alarm samochodowy PREDATOR Alarm samochodowy PREDATOR
    Alarm samochodowy PREDATOR Alarm samochodowy PREDATOR Alarm samochodowy PREDATOR
  • REKLAMA
    MediaMarkt Black Week
  • Pomocny post
    #2 10338655
    robokop
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Predatorów to było kilka rodzajów. Te grubsze kable, to właśnie nie zasilanie - nimi wyprowadzone są z wewnątrz styki przekaźnika blokady zapłonu.
  • REKLAMA
    MediaMarkt Black Week
  • #3 10338719
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Ale co ty chcesz sobie zabezpieczać w tym ciągniku? Centralny chcesz założyć? Jaki jest sens? Bo z twoim doświadczeniem, to jak zaczniesz ciąć instalację, to narobisz więcej złego niż dobrego.
    W dziale, do którego przenoszę, jest lista instrukcji do alarmów. Tam powinieneś znaleźć, co potrzebujesz.
  • #4 10338788
    Dimin
    Poziom 9  
    Alarm chciałem tak założyć dla beki jako bajer. nie chciałbym zbytnio ingerować w instalację ciągnika. Chodzi mi o to by podłączyć tylko do "procesora" ten czujnik i brzęczyk. Może ewentualnie kierunki. A i mam takie pytanko czy dało by się do takiego alarmu podłączyć taki jakby włącznik który by reagował na otwarcie drzwi. coś takiego jak włącznik światła w lodówce.
  • Pomocny post
    #5 10338798
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Odszukaj instrukcję montażu i obsługi. Tam masz wszystko napisane.
    Osobiście uważam ten pomysł za bzdurny, bo mógłbyś zadbać pewnie o inne aspekty pracy ciągnika. Ale to twój sprzęt...
  • #6 10338851
    Dimin
    Poziom 9  
    No dzięki za pomoc myślę że w tym spisie znajdę coś dla siebie. Ten alarm to tak tylko chciałem sprawdzić czy da się coś takiego zrobić. Ciągnik niedawno kupiony więc z tatą będziemy doprowadzać go do dobrego stanu.Będziemy dbać o "inne aspekty pracy ciągnika". POZDRAWIAM ;)

    Dodano po 8 [minuty]:

    WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC ZNALAZŁEM.To jest Predator pro.już wiem co i jak. może nawet założę do samochodu he he.
REKLAMA