Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Corolla '96 radio. Proszę o schemat podłączenia radia.

17 Gru 2004 12:22 7824 3
  • Poziom 14  
    Bardzo prosze jesli ktos posiada schemat podlaczenia radia do tej maszynki - silnik 1,3 16V z klima wersja dwudrzwiowa.Przegladalem schematy na forum ale nigdzie tego nie ma.Wyprowadzone w instalacji sa 2 wtyczki koloru bialego jedna 10cio stykowa druga 6cio stykowa.Na tej pierwszej jest + i + po wlaczeniu stacyjki i 2 masy pozostalych przewodow nie rozszyfrowalem.Nie chcialbym spalic sobie radia wiec jesli ktos to przerabial bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje.P.S.
    Ponizej dodalem moje wypociny a'la Picasso widoku wtyczek patrzac od przodu ;) . Literka W oznacza,ze miejsce jest wolne.

Juz sobie poradzilem - dzieki za "wydatna" pomoc.Adminku jesli mozesz usun ten post
  • Poziom 40  
    dolacze sie do tego postu

mam ten sam problem identyczne zlacza w toyocie carinie e 1,6
    niechcialbym rozwalac przewodow moze ktos wie jak to polaczyc :
    dzieki za ewentualna pomoc
  • Poziom 14  
    Musisz miec probowke do swiatla ,znalezc obydwa plusy i mase - zeby moje radio zadzialalo musialem podlaczyc obydwa plusy , pozostale kable to sterowanie antena wysuwana elektrycznie,podswietlenie i cos tam jeszcze niepotrzebnego :). W tej chwili czesto korzystam ze schematow wtyczek zamieszconych na tej stronie http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable1/kable.htm
    jest tutaj praktycznie wszystko.Pozdrawiam