Witam,
ściągnąłem ze strychu samochód RC, nie funkcjonuje od paru lat. Był u specjalisty zdiagnozował spalone tranzystory mocy, niestety nie miał części zamiennych.
Dzisiaj podłączyłem auto do zasilania i lipa nie działa nadal. Silnik napędowy sprawny, silniczek od skrętu po podłączeniu napięcia kręci. Auto zasilane bateriami 8x1,5V AA. Chciałbym uruchomić tą zabawkę, bo frajda z jej użytkowania była turbo pozytywna, bardzo szybki i zwinny pojazd.
Poniżej zamieszczam zdjęcia elektroniki i auta.
Dodano po 55 [minuty]:
Może jest na forum osoba z okolicy Gniezno, Września która podjęła by się naprawy?
ściągnąłem ze strychu samochód RC, nie funkcjonuje od paru lat. Był u specjalisty zdiagnozował spalone tranzystory mocy, niestety nie miał części zamiennych.
Dzisiaj podłączyłem auto do zasilania i lipa nie działa nadal. Silnik napędowy sprawny, silniczek od skrętu po podłączeniu napięcia kręci. Auto zasilane bateriami 8x1,5V AA. Chciałbym uruchomić tą zabawkę, bo frajda z jej użytkowania była turbo pozytywna, bardzo szybki i zwinny pojazd.
Poniżej zamieszczam zdjęcia elektroniki i auta.
Dodano po 55 [minuty]:
Może jest na forum osoba z okolicy Gniezno, Września która podjęła by się naprawy?