Ikus123 napisał: Jak wyciągałam baterie to jedna sprężynka mnie poparzyła
Czy zwarcie zostało zrobione w trakcie wyjmowania, czy może zwarcie jest w samochodzie?
Bez podstawowego pomiaru choćby prądu jaki pobiera odbiornik w stanie spoczynku oraz w trakcie nadawania rozkazów, trudno co kolwiek zdiagnozować.
Przyczyna może być prozaiczna -zablokowanie mechaniczne układu wykonawczego, czy napędu.