Witam. Mam pewien problem. Posiadam drukarkę HP F4580 . Problem się zaczyna od tego , że na obrazku co widać wyskakuje błąd . Instalator odpalałem z płyty (nie poszedł) . Następnie ściągnąłem sterowniki ze strony HP ( dalej nie działa ) - to samo. Wyłączyłem antywirusa i próbowałem tych samych czynności i dalej nie działa. W czym może być problem ?