Witam.
Aktualnie mam podpięte Modecomy i pierdziawki Creativa, ostatnio bardzo nachodzi mnie na zmianę sprzętu audio.
Odkąd zrozumiałem że nie potrzebuje subwoofera zaciekawiła mnie oferta Microlaba ;] Solo 6C.
Z drugiej strony, mógłbym kupić jakieś używki w cenie powiedzmy Microlabów, później dokupić jakiś wzmacniacz - również używany. Tylko czy do takiego pokoju opłaca się inwestować w taki zestaw?
Długość 3,4m
Szerokość 2,9m
Wysokość 2,5m
95% muzyka, bez ograniczeń (od reggae&ska przez hip hop do rocka, metalu, punka) 5% to gry, w sumie nawet nie musiałem tego uwzględniać
Co poradzicie?
Aktualnie mam podpięte Modecomy i pierdziawki Creativa, ostatnio bardzo nachodzi mnie na zmianę sprzętu audio.
Odkąd zrozumiałem że nie potrzebuje subwoofera zaciekawiła mnie oferta Microlaba ;] Solo 6C.
Z drugiej strony, mógłbym kupić jakieś używki w cenie powiedzmy Microlabów, później dokupić jakiś wzmacniacz - również używany. Tylko czy do takiego pokoju opłaca się inwestować w taki zestaw?
Długość 3,4m
Szerokość 2,9m
Wysokość 2,5m
95% muzyka, bez ograniczeń (od reggae&ska przez hip hop do rocka, metalu, punka) 5% to gry, w sumie nawet nie musiałem tego uwzględniać
Co poradzicie?