Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfra+ - nowa instalacja SAT i brak sygnału

marcin_walczak 23 Sty 2012 22:22 1810 3
  • #1 23 Sty 2012 22:22
    marcin_walczak
    Poziom 9  

Witam Wszystkich
    Mam taki oto "klin":
    Uruchamiałem telewizję u kolegi w domu (dom po remoncie, kable nowe). Założyłem antenę 80 cm, do tego konwerter Quad Inverto. Po ustawieniu anteny sprawdziłem w czterech punktach na dekoderze HD Cyfry - wszystko działało. Kolega wczoraj wprowadził się do domu, podłączył swój dekoder C+ i dzwoni, że nie działa. Pojechałem dzisiaj, uruchamiam dekoder i komunikat - brak sygnału, sprawdź instalację antenową. Wchodzę w opcje wyszukiwania: siła 68, jakość 76, dekoder znajduje coś około 670 kanałów... wychodzę z tej opcji i .......... brak sygnału, sprawdź instalację antenową. Wchodzę w opcje aktualizacji, wybieram aktualizuj - sprawdza i wyświetla komunikat, że brak nowych aktualizacji, czyli jak mniemam sprawdził to na jakimś serwerze. Dekoder kolega zabrał do sklepu, gdzie brał - działa. Macie jakiś pomysł?? Proszę o pomoc, z góry dzięki i pozdrawiam
    Marcin

0 3
  • #2 23 Sty 2012 22:27
    mateusz2920
    Poziom 20  

Witam.
    Ja u siebie mam podobną sytuację. Przynajmniej u mnie tak było. Drut który idzie w samym środku kabla był za krótki i nie odczytywało nic. Wydłuż ten drucik, może mu pomoże.

0
  • #3 23 Sty 2012 22:50
    marcin_walczak
    Poziom 9  

chyba nie bardzo... kable gniazdo - dekoder podmieniane, to wszystko działało 5 dni temu

0