Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Samsung LE40B530 obrócony obraz! Pilnie!

24 Sty 2012 15:12 3393 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Zgodnie z poradami na tym forum próbowałem zmienić ustawienia USB w moim telewizorze w ustawieniach serwisowych, jednak po wyjściu z tego menu i resecie tv obraz się odwrócił o 180 stopni. Próbowałem przywrócić do ustawień fabrycznych z menu serwisowego jednak to nic nie dało, pilnie potrzebuję pomocy proszę.
    Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    udało mi się metodą prób i błędów (przez 3h to robiłem), bo nie pamiętam co zmieniłem.

Mam pytanie czy jak zmienię typ z 530 na 650 to odblokuje USB z tyłu ?? Bo seria 650 chyba ma normalnie usb włączone.
  • Poziom 36  
    Kolego jeszcze cię to niczego nie nauczyło to spróbuj jeszcze raz zablokuje ci się całkowicie tv będziesz musiał wydać niemałą kasę na naprawę może wtedy pójdziesz po rozum do głowy. Nie majstruje się w trybie serwisowym jak się o tym NIE MA POJĘCIA.
  • Poziom 1  
    ikg12 mam prośbę do ciebie potrzebuję fotki z menu serwisowego le40b530 oryginalne ustawienia,jeszcze lepiej filmik może będzie ci się chciało zrobić i wstawić bo też mam odwrócony obraz i nijak nie mogę go odwrócić.