Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterownik centralnego zamka, alarmu ze stałym kodem poszukiwany.

07 Lut 2012 01:00 2487 2
  • Poziom 10  
    Witam.
    Szukam sterownika centralnego zamka lub alarmu z pilotami ze stałym kodem. Zależy mi na możliwości przypisania samokopiującego się pilota. Pilot taki działa na częstotliwości 433,92 MHz i ma możliwość skopiowania kodu stałego z dowolnego pilota działającego na tej częstotliwości (maksymalnie 6 kanałów). Podobno sprawdza się w popularnych automatykach do bram. Na bezpieczeństwie auta mi mało zależy bo otworzyć je to żaden problem, a ukraść ciężko bo immo i nie warto bo tanie, a chciał bym mieć wszystko w jednym pilocie, tj.: brama, garaż, sterownie zamkiem auta, ogrzewanie postojowe. Dobrze także żeby miał 2 wyjścia AUX. Popularne mają jedno (proponowane na otwieranie klapy bagażnika), ja potrzebuję dwóch (bagażnik oraz ogrzewanie postojowe). Jak na razie nie znalazłem żadnego sterownika z 2xAUX, więc prawdopodobnie w aucie wylądują 2 sterowniki.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Taki pilot musi być zrealizowany na układzie , np.: AX5326-3; AX5326-4; PT2262; PT2242; HT600; HT680; HT6207; HT6012; HT6014; HT640; PT2282; PT2292; PT2240B; HT12E i inne. (nie HCS)
  • Poziom 10  
    Czy na układzie jest napisane co to za układ czy są "zamaskowane" jak motorolki? W pilocie do bramy Nice jest układ podpisany HC200, podobno używa stałego kodu i da się skopiować na pilot samokopiujący.