Witam, czy karta tvn na karte bedzie dzialala w Dreambox 7020? Wlasnie sobie ja kupilem, wkladam w Smartcard Reader i nic sie nie dzieje. Tak jak nie bylo tvn tak dalej nie ma. Przepraszam za brak polskich znakow, ale moja przegladarka ich nie obsluguje.
Dodano po 2 [minuty]:
Jeszcze jedna informacja. Oprogramowanie Nobilosat Darkstar II DN7020 wersja FP:1.01. Odbieram jakies 10 programw, np. TVS, PULS, TV Polonia. A z ta karta milem miec tvn TP1 i TP2
Tak, chodzi o Telewizje na karte. Probowelem na scam 3.57 i na
OpenCam 2.09 i na Evocomed 2.17 + NewCS1.50 i na CCcam 2.0.11 + NewCS 1.65 . Karte wkaladam konektorami do dolu. Odbiornik ma cos zasygnalizowac, ze wykryl karte?
Powrót do góry
Online
Dodano po 2 [minuty]:
Jeszcze jedna informacja. Oprogramowanie Nobilosat Darkstar II DN7020 wersja FP:1.01. Odbieram jakies 10 programw, np. TVS, PULS, TV Polonia. A z ta karta milem miec tvn TP1 i TP2
Tak, chodzi o Telewizje na karte. Probowelem na scam 3.57 i na
OpenCam 2.09 i na Evocomed 2.17 + NewCS1.50 i na CCcam 2.0.11 + NewCS 1.65 . Karte wkaladam konektorami do dolu. Odbiornik ma cos zasygnalizowac, ze wykryl karte?
Powrót do góry
Online