Witam!
nie wiem jak dokladnie opisac swoj problem(nie znam sie na tym) mniej wiecej pol roku temu gdy kupilem sobie auto, brat podarowal mi do niego radio panasonica 4x50 z mp3 gdy wlaczylem je po raz pierwszy strasznie pierdzialo(slychac bylo ze to nie byla wina glosnikow) od poziomu glosnosci +- 22(max jest chyba 40) powiedzial mi ze to koncowka mocy jest przyczyna ale nie mialem czasu tego zrobic przez dluzszy czas i ktoregos dnia gdy wlaczylem radio problem zniknal podglasnialem radio i pierdzialo dopiero przy +-35 ale tylko dlatego ze glosniki nie dawaly rady, od tamtego momentu radiu nic sie nie dzialo, az do wczoraj-wlaczam i znow pierdzi jak na poczatku, czego to moze byc wina?
nie wiem jak dokladnie opisac swoj problem(nie znam sie na tym) mniej wiecej pol roku temu gdy kupilem sobie auto, brat podarowal mi do niego radio panasonica 4x50 z mp3 gdy wlaczylem je po raz pierwszy strasznie pierdzialo(slychac bylo ze to nie byla wina glosnikow) od poziomu glosnosci +- 22(max jest chyba 40) powiedzial mi ze to koncowka mocy jest przyczyna ale nie mialem czasu tego zrobic przez dluzszy czas i ktoregos dnia gdy wlaczylem radio problem zniknal podglasnialem radio i pierdzialo dopiero przy +-35 ale tylko dlatego ze glosniki nie dawaly rady, od tamtego momentu radiu nic sie nie dzialo, az do wczoraj-wlaczam i znow pierdzi jak na poczatku, czego to moze byc wina?