Witam!
Mam kuchnie wolnostojącą jak w temacie...
Po wielu latach od zakupu zaistniała potrzeba jej podłączenia (stała przez kilka lat nieużywana od nowości). Podłączyłem ją do prądu (2 fazy) i płyta grzewcza działa dobrze, a przy próbie uruchomienia piekarnika pojawia się na programatorze Tk komunikat "Serwis 2"
Co mam zrobić...pomocy...
Tomek
Szczecin
+48 501 44 55 39
vector(_at_)vemo.pl
vector76(_at_)poczta.onet.pl
Mam kuchnie wolnostojącą jak w temacie...
Po wielu latach od zakupu zaistniała potrzeba jej podłączenia (stała przez kilka lat nieużywana od nowości). Podłączyłem ją do prądu (2 fazy) i płyta grzewcza działa dobrze, a przy próbie uruchomienia piekarnika pojawia się na programatorze Tk komunikat "Serwis 2"
Co mam zrobić...pomocy...
Tomek
Szczecin
+48 501 44 55 39
vector(_at_)vemo.pl
vector76(_at_)poczta.onet.pl