Witam. Mam następujący problem, już czwarty raz "wyskoczył" lewy przegub ze skrzyni biegów. Zmieniałem już przeguby i zabezpieczenia, wszystko na nic. Wymiana skrzyni mi się nie uśmiecha, może jest jakaś inna przyczyna. Dodam tylko że tym autem jeździ się bez szaleństw,i wygłupów. Proszę o pomoc.