Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką antene kupic do samsunga LE32B450 aby odbierac sygnał cyfrowy?

26 Lut 2012 15:36 3093 6
  • Poziom 21  
    Wystarczy zwykła antena szerokopasmowa tzw siatkowa.
  • Poziom 7  
    A to jeśli tak to albo jestem po za zasięgiem (a mieszkam 5km od Józefowa nad Wisłą) ale wiem ze ludzie z parę km dalej odbierają telewizje cyfrową ale kupowali specjalne anteny. Ja posiadam taką:
    Jaką antene kupic do samsunga LE32B450 aby odbierac sygnał cyfrowy?
  • Poziom 21  
    I o taką chodziło .
  • Poziom 7  
    Wczoraj ojciec się bawił telewizorem i znalazł kilka kanałów cyfrowych ale nie było wśród nich TVP1, TVP2. Moje pytanie czy jak odbieram kilka kanałów cyfrowych to powinienem wszystkie czy są one na innych pasmach i do mnie one nie docierają?
  • Poziom 14  
    Programy telewizji publicznej są nadawane na innym kanale ( w innym multipleksie ) więc możesz być poza zasięgiem ( przynajmniej do czerwca ) . Jeżeli chcesz uzyskać wiecej informacji podaj z jakiego nadajnika odbierasz TV i z jakiej odległości .
  • Poziom 7  
    B. Greda napisał:
    Programy telewizji publicznej są nadawane na innym kanale ( w innym multipleksie ) więc możesz być poza zasięgiem ( przynajmniej do czerwca ) . Jeżeli chcesz uzyskać wiecej informacji podaj z jakiego nadajnika odbierasz TV i z jakiej odległości .

wszystko się zgadza czytałem gdzieś o tym i do 31 maja mam miedz już mux3 dostępny