Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mb vito 2008 109cdi inspekcja

27 Lut 2012 13:40 2835 7
  • Poziom 8  
    witam mam vito 2008 109cdi z okrągłymi licznikami i kierownicą wielofunkcyjną niemogę poradzić sobie z wyzerowaniem inspekcji olejowej pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Spróbuj tego na samym końcu choć kierownica wielofunkcyjna.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic873957.html

Dodano po 10 [minuty]:

coś znalazłem ale do wersji w638
    Modele z kierownicą wielofunkcyjną.

mb vito 2008 109cdi inspekcja

Włączyć zapłon.
    Nacisnąć kilka razy przycisk , aż w polu wyświetlacza licznika pojawi się przebieg całkowity i okresowy.
    Naciskać kilkukrotnie przycisk <C>, aż w polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawi się symbol przeglądu i odległość pozostała do następnego przeglądu.
    Następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk umieszczony po lewej stronie licznika na 3 sek., aż w polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawi się napis "CZY CHCESZ COFNĄĆ WSKAZANIE TERMINU PRZEGLĄDU? POTWIERDZIĆ PRZEZ NACIŚNIĘCIE NA PRZYCISK R.".
    Puścić przycisk.
    Przycisk w liczniku nacisnąć ponownie w ciągu 5 sek., aż w polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawi się nowy termin przeglądu.
    Puścić przycisk w liczniku.
    Wyłączyć zapłon.
  • Poziom 8  
    nic z tego niewychodzi
  • Poziom 14  
    Za kilka lat nawet maski nie będziemy mogli podnieść.
    Instrukcja odwołuje:

Prace obsługowe należy zawsze przeprowadzać w wykwalifikowanej stacji obsługi.

DaimlerChrysler zaleca korzystanie z usług ASO Mercedes-Benz, ponieważ dysponują one odpowiednimi kwalifikacjami i narzędziami do wykonania wymaganych prac obsługowych. Wybór wykwalifikowanej stacji obsługi jest ważny szczególnie w przypadku prac istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa lub prac na układach, od których to bezpieczeństwo zależy.
  • Poziom 8  
    kolega kiedyś manualnie mi wykasował, myślałem ze tutaj sie naucze do ASO zawsze zdąze podjechać, wymiane oleju i filtrów robie sam ,ale nieumiem sam skasować inspekcji
  • Poziom 8  
    pierwszy link dotyczy mojego auta rano przetestuje dzięki
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    3 vito with steering wheel control, ignition on the botom left button to scroll to the mileage press the top left to get to the service due hold down the 0 on the dash for about 30 seconds or until the beep press the bottom left button once then use the top left buton to scroll through to the service option relevent press the top right button to enter into it confirm with top left press 0 for 3 seconds to confirm.

Może coś pomoże ale tylko w jęz. angielskim