Proszę o pomoc kogoś, kto spotkał się z takim problemem:
nie działa wbudowana lampa błyskowa przy czym:
- lampa wyskakuje automatycznie w trybie "zielonej" automatyki i można ją włączyć dedykowanym przyciskiem,
- kondensator lampy ładuje się do do ok. 295V czyli prawidłowo,
- transformatorek znajdujący się przy palniku wygląda ok - uzw. wtórne niecałe 70 Ohm, pierwotne ma przejście,
- brak zimnych lutów przy podłączeniu palnika i transformatorka wyzwalającego,
- zewnętrzna lampa umieszczona w stopce jest wyzwalana prawidłowo.
Proszę o podpowiedź co jeszcze sprawdzić.
nie działa wbudowana lampa błyskowa przy czym:
- lampa wyskakuje automatycznie w trybie "zielonej" automatyki i można ją włączyć dedykowanym przyciskiem,
- kondensator lampy ładuje się do do ok. 295V czyli prawidłowo,
- transformatorek znajdujący się przy palniku wygląda ok - uzw. wtórne niecałe 70 Ohm, pierwotne ma przejście,
- brak zimnych lutów przy podłączeniu palnika i transformatorka wyzwalającego,
- zewnętrzna lampa umieszczona w stopce jest wyzwalana prawidłowo.
Proszę o podpowiedź co jeszcze sprawdzić.