Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sterownik Rapid 5 firmy Compit - kod producenta

redo10000 04 Mar 2012 18:28 7629 8
    redo10000
    Level 9  
    Witam

Czy zna ktoś może kod producenta do nastaw sterownika Rapid 5 firmy Compit. Posiadam taki sterownik i chciałbym zmienić jedno ustawienie fabryczne - nie mniej do tego jest potrzebny kod producenta. Czy ktoś z forumowiczów zna może ten kod oraz sekwencję klawiszy aby edytować parametry producenta?
    matti110
    Level 10  
    ja również chciałbym zmienić jeden parametr... nikt nie ma tego kodu, instrukcji jak odblokować parametry producenta?
    redo10000
    Level 9  
    Matti a orientujesz się może czy sprzedawcy kotłów nie udostępniają tych kodów?
    matti110
    Level 10  
    niestety nie mam pojęcia, mój znajomy ma taki sam kocioł i też chciałby zmienić jakis parametr. mnie interesuje głównie czas do wyłączenia pomp czy jakoś tak... tam jest ustawione 15 min... jakby wydłużyc ten czas wyeliminowałbym u siebie problem z alarmem nr6, bo po załączeniu pompy po stanie podtrzymania kiedy to zimna woda jest w kaloryferach nie osiaga za szybko kocioł temperatury i gaśnie, a duzo mu nie brakuje ;/
    Znajomy ma sie dowiedzieć o ten kod i ma mi dać znać, jak coś będe wiedział to napisze ;]
    Pozdr
    ziomekorko
    Level 19  
    Kod do menu producenta to 199, ale zmiany w nim mogą zaszkodzić.
    redo10000
    Level 9  
    Prawdopodobnie chodzi tu o "czas do wyłączenia kotła". Fabrycznie jest on ustawiony na 15 minut. Ja mam ten sam problem - Alarm nr 6 i dużo faktycznie nie brakuje. A ile znajomy ma powierzchni do ogrzania ( czy ocieplonej czy nie ) i jakiej mocy jest piec ( tak z ciekawości ).

Dodano po 1 [minuty]:

Acha, kod 199 nie działa, prawdopodobnie albo jest zły, albo trzeba znać jakąś procedurę ( sam kod to być może nie wszystko ).
    matti110
    Level 10  
    dokładnie, kod 199 nie działa... a już się ucieszyłem hehe że zmanie ten parametr... Nikt nie wie jaka jest procedura zeby to odblokować ? :(
    darekled
    Level 1  
    kod 199 działa tylko trzeba dmuchawę ustawić na 1%